WÜRTH

Nejprodávanější produkty

Informace

Výrobci

Slevy

Dodavatelé

Prohlédnuté produkty

Nové PU POWER B2 400 ml 2K Zobrazit větší

2K PU POWER B2 400 ml

08921441

Nový produkt

Polyuretanová 2K pěna pro montáže oken a zárubní

Více informací

99 ks

283 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Dvousložková, montážní a konstrukční pěna s plastovým aplikátorem na bázi polyuretanu. 2K pěna se vyznačuje velkou tvrdostí a velmi dobrou přilnavostí k různým podkladům (beton, kámen, dřevo, plasty).

  • Montáže výkladů, okenních rámů velkých rozměrů, dveřních zárubní a obložkových zárubní v interiéru
  • Vyplňování montážních prostorů mezi panely s požadavkem na vysokou pevnost
  • Lepené parapetů, vyplňování průchodů elektrického vedení a potrubí skrze stěny a podlahy
  • Všechny aplikace, kde je kladen důraz na rychlé vytvrdnutí pěny

Použití:

  • Pracovní povrch zbavte prachu, mastnoty a jiných nečistot
  • Doporučená teplota aplikace leží v rozmezí +10 °C až +25 °C. Minimální okolní teplota při aplikaci je +5 °C. Pracujete-li při vyšších teplotách než je optimální teplota (+20 °C), doporučujeme, aby rozdíl teploty obsahu láhve a okolí nebyl větší než 5°C.
  • Před použitím otočte šroubem na dně dózy ve směru šipky, tím dojde k otevření vnitřní nádobky s druhou komponentou (tvrdidlem). Dózu INTENZIVNĚ protřepejte minimálně po dobu 1 minuty. Je-li promísení obou komponent dostatečné, má aplikovaná pěna homogenní zelené zabarvení. Poté našroubujte plastový aplikátor na ventil láhve. Pracovní poloha láhve je dnem vzhůru. Množství vypouštěné pěny se ovládá stiskem rukojeti aplikátoru. Spáru vyplňujte od spodu vzhůru, pokud je spára větší než 5 cm v průměru, doporučujeme vyplnit prostor pouze částečně. Pěnu spotřebujte do 6-7 minut po promísení obou komponent, poté dojde k vytvrzení pěny i uvnitř dózy.
  • Vytvrzenou pěnu je možno řezat nožem. Povrch je třeba chránit před dlouhodobým působením UV záření.
  • Čerstvou pěnu lze vyčistit PU čističem, vytvrzenou pěnu pouze mechanicky. Pokud je práce přerušena na více než 10-15 minut, je nutné vyčistit aplikační trubičku PU čističem.

Skladujte v chladnu a suchu při teplotě +5 °C až +25 °C na dobře větratelném místě. Zaručená účinnost výrobku je 12 měsíců od data výroby.

Důležité upozornění:
Neaktivujte dózu při teplotě vyšší než +25°C! Teplota dózy by při aplikaci měla být v rozmezí +10°C až +25°C! V případě nedodržení teploty může dojít k celkovému zhoršení kvality pěny. Jestliže je teplota dózy menší než +10°C, ohřejte dózu v horké lázni, v průběhu ohřevu je třeba dózu míchat.

Balení: kartuš 400 ml s aplikátorem

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

2K PU POWER B2 400 ml

2K PU POWER B2 400 ml

Polyuretanová 2K pěna pro montáže oken a zárubní