WÜRTH

Nejprodávanější produkty

Informace

Výrobci

Slevy

Dodavatelé

Prohlédnuté produkty

Nové PURLOGIC SPRINT 210 ml 2K Zobrazit větší

2K PURLOGIC SPRINT 210 ml

0892146

Nový produkt

Polyuretanová 2K montážní pistolová pěna pro snadnou montáž zárubní

Více informací

99 ks

310 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Polyuretanová 2K montážní pistolová pěna pro snadnou montáž zárubní.

Dvousložková polyuretanová pěna do kartuší pro rychlou a snadnou montáž zárubní, není lepkavá již po 3 minutách. Velmi rychle získá finální pevnost. Zkracuje aplikaci na 20 minut, šetří čas i peníze, má dobré adhezní vlastnosti, dobrá přilnavost k různým montážním a rámovým materiálům.

Rozměrově stabilní pěna

  • Během fáze vytvrzování i po ní nestlačovat.
  • Vysoké maximální zatížení
  • Rovnoměrná a jemná struktura struktury pěny
  • Účinné vyprázdnění nádoby
  • Odolná vůči stárnutí
  • Dobrá přilnavost k různým montážním a rámovým materiálům
  • Vhodná pro montáž dřevěných a ocelových zárubní.

Použití:

Pro kvalitní a bezpečnou montáž dřevěných a ocelových dveřních zárubní, schodů a okenních parapetů (pro ochranu proti nadměrnému zatížení v tlaku je nutno použít ostění). Pískově béžová barva umožňuje vizuální kontrolu montáže. Přilne k betonu, kameni, tvrdému PVC, kovu a dřevu

Dveřní zárubně:
Dveřní zárubně i zdivo musí být dostatečně únosné, čisté a zbavené olejů, tuků a prachu. Dveřní zárubně zajistěte pomocí montážních pomůcek. Zasuňte v montážních bodech přibalené pruhy lepenky; u úzkých a hlubokých spár použijte prodlužovací trubici. Po použití pěny nebo při přestávce v práci je nutno odstranit směšovací trubku. Přebytečnou pěnu ihned odstraňte čističem PURLOGIC Clean, obj. č. 0892 160. Sádrokarton a pórobeton je nutno ošetřit základním nátěrem. Jedna kartuše vystačí na montáž jedné dveřní zárubně.

Lepení schodů:
Schody, dveřní prahy nebo okenní parapety zajistěte distančními vložkami. Distanční vložka je určena k vytvoření dilatační spáry 5–15 mm. Lepidlo lze nanášet dvěma způsoby podle velikosti součástí a podmínek práce:

1. Odstraňte již zarovnanou část. Naneste proužky lepidla v podélném nebo příčném směru v intervalech po 8–10 cm. Poté přiložte lepenou část ihned zpět na distanční vložku. Na každou distanční vložku použijte 2 závaží po 15 kg.

2. Aplikujte proužky lepidla do dilatační spáry mezi lepenou částí a podkladem v podélném nebo příčném směru v intervalech po 8–10 cm. V případě schodů, okenních parapetů nebo dveřních prahů použijte na každou distanční vložku 2 závaží po 15 kg. Vytvrzené lepidlo lze po 8–10 minutách odříznout.

Jedna kartuše vystačí na lepení 2 nebo 3 schodů (podle velikosti).


Testováno německým Rosenheimovým ústavem podle směrnice ifT
Zkušební certifikát General Building Inspectorate
Splňuje požadavky na stavební materiály třídy B2 podle normy DIN 4102, část 1, testováno MPA Hanover v Německu

Upozornění:
Nepřilne k polyetylenu, silikonu, PTFE a mastnotě. Viz návod k obsluze a technický list. Kartuše skladujte nastojato na chladném suchém místě, kde nehrozí mráz. Chraňte před zahřátím přes +30 °C.

Balení: 2x kartuš 210 ml

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

2K PURLOGIC SPRINT 210 ml

2K PURLOGIC SPRINT 210 ml

Polyuretanová 2K montážní pistolová pěna pro snadnou montáž zárubní