WÜRTH

Nejprodávanější produkty

Informace

Výrobci

Slevy

Dodavatelé

Prohlédnuté produkty

FLEXI RAL 750 ml Zobrazit větší

FLEXI RAL 750 ml 24 ks

08921522124

Nový produkt

Polyuretanová 1K vysoce elastická flexibilní pistolová pěna - balení 24 ks

Více informací

15 ks

7 176 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Polyuretanová 1K vysoce elastická flexibilní pistolová pěna - balení 24 ks - cena za kus jen 299 s dph.

Jednosložková flexibilní polyuretanová pěna je vysoce elastická montážní polyuretanová hmota vznikající napěněním a vytvrzením kapalné reakční směsi působením vzdušné vlhkosti. Umožňující absorbovat pohyb stavebních prvků způsobený změnami teplot, vlhkosti apod. Barva žlutá.

Použití:

  • Pracovní povrch zbavte prachu, mastnoty a jiných nečistot. Povrch může být před aplikací pěny vlhký, avšak nepokrytý jinovatkou nebo ledem. Suché spáry před použitím bezpodmínečně navlhčit. U podkladů obsahující sádru musí být použita penetrace. Kovy musí být opatřeny ochranným nátěrem, aby se zamezilo poškození v důsledku koroze. Podklady obsahující asfalt nebo bitumen jsou nevhodné pro vypěňování.
  • Je vhodné, aby láhev měla před použitím teplotu asi +15 °C až +20 °C. Obsah láhve intenzivně protřepejte minimálně po dobu 1 minuty. Podklad musí v průběhu celého vytvrzování vykazovat teplotu min. 0 °C. Pracujete-li při vyšších teplotách než je optimální teplota (+20 °C), doporučujeme, aby rozdíl teploty obsahu láhve a okolí nebyl větší než 5 °C. Stavební díly citlivé na vytvarování musí být dostatečně vymezeny až do úplného vytvrzení pěny.
  • Našroubujte láhev na aplikační pistoli. Pracovní poloha láhve je dnem vzhůru. Množství vypouštěné pěny se ovládá stiskem spouště aplikační pistole. Kvalita i množství vytvrzené pěny je ovlivněna relativní vlhkostí vzduchu. Doporučujeme navlhčit vyplňovaný prostor vodou z lahve s rozprašovačem. Pěna po vypěnění by měla být znovu navlhčena, čímž je urychlena vytvrzovací reakce a je zajištěno optimální vytvrzování. Šířka spáry by měla být v rozmezí 5-30 mm, u spár větších než 30 mm vypěňujte ve více vrstvách.
  • Vytvrzenou pěnu je možno řezat nožem. Povrch je třeba chránit před dlouhodobým působením UV záření.
  • Čerstvou pěnu lze vyčistit PU čističem, vytvrzenou pěnu pouze mechanicky. Pokud je práce přerušena na více než 10-15 minut, je nutné vyčistit aplikační trubičku PU čističem.

Balení: 24 ks kartuší 750 ml

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

FLEXI RAL 750 ml 24 ks

FLEXI RAL 750 ml 24 ks

Polyuretanová 1K vysoce elastická flexibilní pistolová pěna - balení 24 ks